Meist

Harris Weldworks on ühe mehe hobist välja kasvanud ettevõtmine. Meie põhitööks on sõidukitele turvapuuride ja -kaarte valmistamine aga ka muud erinevad „torutööd.“ Näiteks torukollektorid, nokaraamid ja sisselaskesüsteemide toruühendused, aga tegelikult praktiliselt kõik, mida on võimalik painutatud torust valmistada. Fabritseerime erinevaid tooteid ka lehtmetallist. Keevitame nii tavaterast, kui ka roostevaba ja alumiiniumit.

Lisaks metallitöödele suudame pakkuda ka koostöös meie partneritega programmeeritava mootori juhtaju paigaldust ja juhtmestiku valmistamist ning oleme valmis tootma kliendi nõudmistele vastava toimiva võistlusauto.

Meie toodetud turvapuuridele ja – kaartele on võimalik taodelda EAL ja FIA sertifikaadid, sest olenevalt kliendi soovist lähtume vastava sarja reeglitest, tunneme sobivaid materjale ja töövõtteid. Kuna iga projekt on unikaalne, ei leia meie lehelt ühtset hinnakirja. Küsimuste ja soovide korral võtke meiega ühendust, oskame teid kindlasti juhendada ja aidata.

Harris Weldworks