Liikmed

Harri

Harri on nagu makroflex. Selline paks kleepuv möga, mida tundub alguses jube hea mõte näpuga katsuda, aga siis avastad, neid käsi ei saa enam mitte kunagi puhtaks. Aga samas hoiab see möks kõike seda värkki ühes tükis koos ja liikumas. Harriga ei ole lihtsad asjad enamasti lihtsad. Aga tal ei ole meiega ka lihtne, seega kõik on perfektselt tasakaalus. Tal on see…noh..too roheline metslane e30 touring, mida te kõige paremini Eesti dragrace maailmast tunnete. Kunagi Tallinna tänavatel sõitvast autost on saanud total makeoveri näol nüüdseks pea tundmatuseni muutunud kiirenduspill. Igapäevaselt kruiisib kutt ringi tiimibussiga ja oma aega ootavad e38 ja veel „mõned“ lõpetamata projektid.

Airi

Enamasti on naispooled need, kes manitsevad isasloomi rohkem familiaarsetele väärtustele tähelepanu pöörama. Harva on naine see, kes mehe uksest välja viskab, et ta garaaži läheks. Haruldane on see, kui naine ise kaasa tuleb ja päriselt midagi teeb ka. Airi on selle makroflexi värgiga eriti hästi kursis, sest tegelikult tuli ta lihtsalt ühel päeval korraks tarktorikuuri külla, aga ära enam ei läinudki. Ja see sobib meile ideaalselt, sest muidu poleks meie perevagun kunagi kasitud ja puhas 😊 Tal on ka haigus nimega e30 juba viimased 10 aastat. Kunagi krooniajal esimeseks autoks ostetud e30 cabrio on siiani alles ja läheb aina kiiremaks, ilusamaks ja võib vist öelda, et masin on oma väärtust pea kümne kordselt tõstnud. 

Simmtann

See tüüp, kes näiliselt ei ole oma teadliku elu jooksul mitte midgai tarka teinud. Iga kord, kui pea ukse vahelt sisse pista, võib seda „Eestis tavalist liiki“ näha mõnes garaažinurgas kohvitass ühes ja sigarett teises käes. Olukord võib aga kardniaalselt muutuda, kui tähtajani on jäänud viimane öö ja teised on juba ammu kustunud. Olukordi, kus küsimusele “kas ta magama ka jõudis üldse?” peab vastama eitavalt, on tulnud ette rohkem, kui korra hooaja peale. Boksis tunneb ta ära kaelas rippuva fotoka järgi, mida ta enamasti ei kasuta. Tundub, et Tanel saab oma dopamiinilaksu kätte vanast venetehnikast. Küll aga leidub autopargis lisaks Volgale, ka Alfa Romeo, Opeli takso ja poolteist Volkarit.

Jaak

Jaak on vanakooli hunt. Üks päev vedas ta Harri vanasse traktorikuuri ja nii see koht siin elu sisse saigi. Jaak sõitis nõukaajal kardiga ja tänu sellele huvitub motospordist ning käib meil siin vahepeal silma peal hoidmas. Jaak on selline mees kes aitab kõigega kui vaja on, alustades lume lükkamisest ja lõpetades kasvõi võistlusteks treileri laenamisega. Masinapark on sellel vennal juba järgmisele tasemele jõudnud. Lisaks Audile ja Volkarile on tal ka 2-3 Scaniat.